Jarní příměstský lyžařský tábor

Nedostanete dovolenou? Chcete, aby vaše děti trávily jarní prázdniny v pohybu na čerstvém vzduchu a ne u počítače nebo telefonu? Naučily se lyžovat nebo jezdit na snowboardu? Využijte netradiční možnost lyžařského příměstského tábora. Každé ráno odjezd autobusem za pohybem a večer zpět. Čerstvý vzduch, perfektně připravené sjezdovky, akreditovaní instruktoři a nekončící zábava. Hry, lyžování a snowboarding na „JARŇÁKY“ pro děti a mládežníky od 6 do 15let. Děti se naučí lyžovat, budou trávit čas na čerstvém horském vzduchu, najdou nové kamarády a budou mít spoustu nových zážitků. 


Místo
Ski areál Mladé Buky – www.areal-mladebuky.cz


Termín
Pardubice            04.2.-8.2.2019
Hradec Králové   25.2.-1.3.2019


Doprava
Pardubice (mapa) – Každé ráno odjezd v 7:30 z Pardubic (parkoviště Hypermarketu Albert – ulice Poděbradská), návrat cca v 17:30
Hradec Králové (mapa) – Každé ráno odjez v 8:00 z Hradce Králové (parkoviště na Smetanově nábřeží, Náměstí 5. května), návrat cca v 17:00

Samozřejmostí je uložení veškerého vybavení v místě výuky, není tak nutné vše převážet tam a zpět.


Strava
Obědy jsou podávány každý den v restauraci Čertova bouda včetně polévky a teplého čaje.


Lyžování a snowboarding
Lyžařský a snowboardový program je vedený zkušenými instruktory a je přizpůsobený úrovni dovedností všech účastníků. Náš tábor je určený pro úplné začátečníky, kteří se chtějí na lyžích a snowboardu naučit, ale i pro velmi zdatné lyžaře, kteří chtějí své dovednosti rozšiřovat. (jízda v terénu, carving, základy freestyle, …). Poslední den lyžařského tábora se můžete těšit na lyžařský karneval a závody.


Cena
Cena za účastníka je 4.490 Kč (cena zahrnuje, 5x dopravu autobusem tam i zpět, 5x celodenní permanentka (7 vleků + sedačková lanovka), 5x intenzivní kurz lyžování a snowboardingu, 5x oběd, zdravotník, závody, karneval, odměny) X (cena nezahrnuje kapesné)

5% SLEVA pro sourozence


Přihláška
Přihláška pro rok 2019 ke stažení ZDE

Přihlášky zasílejte na tabory@schooltrip.cz do 24.12.2018. Dlouho neváhejte, počet dětí je omezen.


Kontakty
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kateřina Faltová
tabory@schooltrip.cz
+420 604 630 003