Letní tábor

 

 

 

                              

 Letní prázdninový tábor – Olympijské hry

Táborový program je složen převážně z celotáborové etapové hry, která se snaží přiblížit atmosféru právě proslulých a oblíbených Olympijských her. Děti si vyzkouší, jak disciplíny letní, tak i aktivity zimních sportů. Poměří si své sportovní dovednosti s ostatními týmy a pokusí se získat olympijskou pochodeň. 

Během táborových dnů nebudou chybět ani ostatní sportovní a táborové aktivity. Objevíme netradiční sportovní aktivity jako je např. indiaka, korfbal, möllky, slackline, lukostřelba… uspořádáme si biatlonový běžecký závod, pokusíme se zdolat několik lanových překážky, ověříme svůj strach v ,,boji o přežití“, naučíme se několik základních táborových dovedností, užijeme si vodních atrakcích na místním „koupálku“ a další…

Náš tábor se nachází v krásném prostředí Krkonoš, v rekreačním areálu s plovárnou, která vytváří příjemné prostředí pro relaxaci a zároveň nabízí dostatečný prostor pro sportovní aktivity. Děti jsou ubytovány v chatičkách po čtyřech.

K dispozici jsou spací pytle, pokrývky a deky. Tábor má sociální zařízení vybavené splachovacími toaletami, teplou vodou a sprchami. Strava je zajištěna 5x denně vč. pitného režimu po celý den.

Náš tábor zajišťují zkušení instruktoři, jejich počet je přiměřený počtu přihlášených táborníků. O děti se samozřejmě stará také táborový zdravotník.

Líbilo by se Vaším dětem na sportovním táboře v kolektivu dětí? Má vaše ratolest kamaráda, co také rád sportuje a chtěl by ho vzít s sebou? Sledujete společně Olympijské klání v televizi? Jsou vaše děti aktivní, soutěživý a soupeřivý? Tak třeba i náš společný týden na táboře může být super zpestřením jejich letních prázdnin.

Těšíme se na každého táborníka, který chce třetí týden (od 16.-21.7) prázdnin strávit v přírodě a být obklopen partou přátelských a pohodových lidí.

Přihlášky a více informací na adam.mejstrik@schooltrip.cz

Letní příměstský tábor – Hradec Králové

 

Sportovní příměstský tábor 10.-14.7. 2017 a 14.-18.8.2017

Místo: Základna v prostorách Základní Školy v Hradci Králové tř. SNP

Horolezecký blok – nízké lanové překážky, soutěže v lanových aktivitách, vázání horolezeckých i jiných užitečných uzlů, hry s lany a úvazky, hry na „slack line“, hry na zdokonalení rovnováhy

Sportovní turnaj – týmové a pohybové hry, turnaje ve frisbee, míčové hry – volejbal, basket, malá kopaná, florbal, atletické disciplíny

Atletická průprava, běh, skoky do výšky a dálky, hod do dálky

Zábavný a kreativní blok – malování, tancování, výtvarná tvorba s modelínou, talentová show, malé dílničky pro kutily, batikování triček, bodypaiting

Střelecký blok – střelba z praku, hod na cíl, lukostřelba, střelba z foukačky, střelba ze vzduchové pistole, laser game

Blok přežití – instruktážní výuka v lese, jak se chovat v přírodě, ošetření zranění, základní nácviky k rozdělání ohně, uvaření si jídla, orientace v mapě, vytvoření přístřešku

Netradiční sporty – indiaka, korfball, kriket, biatlonový závod, orientační běh, teambuildingové aktivity, icebreakry, bungee running

Pobyt v přírodě – pohybové a dobrodružné hry v přírodě

Cena:     1390,- Kč/osobu, 1790,- Kč/osobu (s jídlem na den – 2xsvačina – teplý oběd)

Možnost vystavení potvrzení pro pojišťovny – některé pojišťovny přispívají na pobyt pro děti.

 

Minimální počet účastníku je 10 osob na turnus. Maximální počet je 60 osob na turnus. V případě, že nebude tábor obsazen minimálním počtem účastníků tábor se konat nebude a všem přihlášeným se vrátí zaplacený poplatek v plné výši.

 

Věk účastníků:

primárně je tábor určen pro děti ve školním věku od -6 do 13 let (Lze i domluvit individuální podmínky

Alternativní program:

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu programu z důvodu extrémně špatného počasí a zajistí alternativní program v krytích prostorách chráněných proti nepřízni počasí.

Místo realizace:

Základna bude na základní škole SNP v Hradci Králové. Zde si děti budou moci převléci, odložit věci a v případě nepřízně počasí schovat a trávit alternativní program.

ČASOVÝ PROGRAM

7:30 – 8:00                           Sraz účastníku v Základní škole SNP v Hradci Králové

8:00 – 12:00                        Blok aktivit

12:00 – 12:30                        Pauza na oběd /svačinu

12:30 – 16:30                       Blok aktivit

16:30 – 17:00                       Vyzvednutí účastníku rodiči v prostorách Základní školy SNP v Hradci Králové

STRAVOVÁNÍ

Pitný režim zajištěn po celou dobu tábora pro všechny účastníky zdarma. Děti si mohou nosit vlastní svačiny a jídlo na celý den pokud si zvolí variantu bez jídla. Varianta s jídlem znamená možnost vybrat si na každý den teplé jídlo z nabídnutého menu + 2x denně poskytnuta svačina. V menu bude na každý den nabídka 3 jídel a rodiče dostanou nabídku na celý týden při zvolení a zaplacení varianty pobytu s jídlem.

Objednávka – platba

Informace a přihlášky: www.schooltrip.cz ; tel: +420 724 986 084; adam.mejstrik@schooltrip.cz

Přihláška

Využíjte tento formulář k nezávazné přihlášce na Náš letní tábor a my Vám obratem zašleme oficiální přihlášku a veškeré další informace, které potřebujete vědět.

 


Kontaktní osoba

Adam Mejstřík
+420 724 986 084
adam.mejstrik@schooltrip.cz


Dětský tábor