Penzion Bez jména je nově zrekonstruovaný penzion v obci Čenkovice v Orlických horách ve výšce cca 700 m n. m.. Obec Čenkovice najdete ve vzdálenosti 20 km od města Ústí nad Orlicí, 75 km od Hradce Kálové a cca 100 km od Brna. Penzion leží přímo v lyžařském areálu Buková hora / Červená voda – www.skibukovka.cz.

Penzion nabízí kapacitu až 70 lůžek ve 4, 8 a 10 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. Pro naše hosty připravujeme všechny varianty stravování kde základem jsou bohaté snídaně formou bufetu (pouze snídaně, polopenze nebo plná penze). Penzion také disponuje velmi prostornou společenskou místností s wi-fi a TV, hernu na stolní tenis, stolní fotbálek a šipky.

Náš penzion je pro svou polohu a velikost velmi vhodný pro školy v přírodě, školní sportovní kurzy, lyžařské výcviky, tábory, ale také firemní večírky, teambuildingy a dovolené pro rodiny i skupiny. Program na Vaši akci vám ušijeme na míru ve spolupráci s agenturou SCHOOLtrip.cz a Liveevents.cz.

 

Okolí penzionu stejně jako samotný penzion nabízí velmi bohaté vyžití pro odpočinek i aktivní pobyty. Velmi rozsáhlou síť turistických tras a cyklostezek všech obtížností, které začínají přímo u dveří penzionu. Největší umělá lezecká stěna v regionu, minigolf, kurty na tenis a plážový volejbal jsou jen zlomek toho co zde můžeme nabídnout. Velikou zajímavostí je Filipův pramen, kde podle místních vyvěrá zázračně léčivá voda. Penzion Bez jména a obec Čenkovice jsou díky své poloze, vybavení a sportovištím ideálním místem pro školy v přírodě, letní tábory, vodácké a cyklistické kurzy, adapťáky, ale i firemní akce a teambuildingy.

V zimě nabízí skiareál Čenkovice 65 km běžeckých tratí, 5 sjezdovek (včetně 2 s nočním lyžováním) a snowpark. Skiareál Čenkovice je jeden z největších lyžařských areálů v Pardubickém kraji a řadí se mezi 5 skiareálů v České Republice s nejčistším ovzduším. Z ubytovacích zařízení, která nabízíme, se lehce dostanete i do SKI parku Červená Voda, který je propojen dvěma cestami se SKI Čenkovice.

Čenkovice jsou malebné horské středisko v romantickém údolí pod Bukovou horou, na rozhraní Orlických hor, Jeseníků a Králického Sněžníku. Horskou obec Čenkovice obklopují tři dominantní hory: Buková hora (958 m.n.m.), Planiska (934 m.n.m.) a Jeřáb (900 m.n.m). Svou polohou je Buková hora nejjižnější horou Orlických hor a z jejího vrcholu směr jihovýchod vedou dvě sjezdové tratě (Mlýnická 2150 m a Heroltická 2 250 m), které patří pod SKIPARK Červená Voda.

Z Bukové hory směr severozápad vedou dvě sjezdové tratě (Svitavská 950 m a Třebovská 1000 m). Další sjezdové tratě vedou z úpatí Bukové hory směr Čenkovice sjezdovka Nad Parkovištěm 380 m. Jižní sjezdové tratě (Vigona 430 m a Čenkovická 400 m) vedou z hory Jeřáb. Přímo u Filipova pramene naleznete KIDS PARK s provazovým vlekem.

*
***
*****
560 Kč / noc – osoba se snídaní

610 Kč / noc – osoba s polopenzí
660 Kč / noc – osoba s plnou penzí
*****
***
*

*
***
*****
710 Kč / noc – osoba se snídaní

760 Kč / noc – osoba s polopenzí
810 Kč / noc – osoba s plnou penzí
*****
***
*

*
***
*****
370 Kč / noc – osoba se snídaní

480 Kč / noc – osoba s polopenzí
550 Kč / noc – osoba s plnou penzí
*****
***
*

*
***
*****
410 Kč / noc – osoba se snídaní

500 Kč / noc – osoba s polopenzí
590 Kč / noc – osoba s plnou penzí
*****
***
*

*
***
*****
800 Kč / noc – osoba s polopenzí

775 Kč / noc – osoba s polopenzí (skupina 15 a více)
750 Kč / noc – osoba s polopenzí (skupina 30 a více)
*****
***
*

Teambuildingové aktivity
Umělá lezecká stěna
Stolní fotbálek
Stolní tenis
Boulder
Sauna
Šipky

… a mnoho dalších

* Ložní prádlo je zahrnuto v ceně.
** Cena za skupinu je počítána od 30 osob za pobyt minimálně na 4 noci.
*** V případě ubytování pouze na jednu noc, je doúčtován poplatek 30 Kč.
**** Pro větší skupiny (50<) je možné zkusit štěstí a na ceně za pobyt se domluvit individuálně..:)

Penzion Bez jména?
Čenkovice 15, 561 64
+420 722 048 248
www.penzionbezjmena.cz

Ředitel
Michael Moravec
+420 733 594 682
michael.moravec@schooltrip.cz

Borovice.cz